Польща

В этом форуме, задаем вопросы и просим совета при планировании самостоятельной поездки в Европу.

Модераторы: VAPILA, Oleg (RedFox), Конфетка

Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Польща

Сообщение majk »

Шановні друзі, допоможіть визначитись з митним переходом до Польщі. Плануємо поїхати на 2 дні в Варшаву, і нехочеться втратити багато часу, як на мене краще більше проїхати ніж стояти в черзі. Що можете порадити, де найменша черга?
Дякую.
8/87
Изображение
Аватара пользователя
viv
Зажигалка пробега
Сообщения: 272
Зарегистрирован: 12 мар 2010, 18:32
Телефон: 067-23о-7о-35

Re: Польща

Сообщение viv »

Вот тут уже обсуждают
http://autotourism.org.ua/forum/viewtop ... =467#p6777
Экипаж №1
Изображение
Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Польща

Сообщение majk »

Упс незамітив, дякую.
8/87
Изображение
Аватара пользователя
Rostyslav
Пятикратный участник пробега
Сообщения: 186
Зарегистрирован: 20 май 2010, 11:04
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Польща

Сообщение Rostyslav »

majk писал(а):Шановні друзі, допоможіть визначитись з митним переходом до Польщі. Плануємо поїхати на 2 дні в Варшаву, і нехочеться втратити багато часу, як на мене краще більше проїхати ніж стояти в черзі. Що можете порадити, де найменша черга?
Дякую.
Коли їдеш?
І куди?
Екіпаж № 21 «Летючий голландець» - Power Red Opel Astra H Hand Made (с)
Учасник пробігів
2/21, 5/21, 9/21, 10/21, 14/21

Запрошую до Львова! :-)

Изображение
emelnichuk
Участник пробега
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 20 май 2010, 20:23

Re: Польща

Сообщение emelnichuk »

РОстик Привет. Помнишь нас Хорватия - Италия (Фаба экипаж 44), слушай припоминаю что у тебя виза на год, скажи как ты её получил,тоже хочу... Есть польские корни Бабушка родилась там, есть родственники, но ни разу не общался...
2/44
Аватара пользователя
Rostyslav
Пятикратный участник пробега
Сообщения: 186
Зарегистрирован: 20 май 2010, 11:04
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Польща

Сообщение Rostyslav »

emelnichuk писал(а):РОстик Привет. Помнишь нас Хорватия - Италия (Фаба), слушай припоминаю что у тебя виза на год, скажи как ты её получил,тоже хочу... Есть польские корни Бабушка родилась там, есть родственники, но ни разу не общался...
Привіт!
Пригадую - ми були сусідами по Балатону, правильно? :)
Щодо віз - треба йти в польське консульство і просити мультивізу. Підстава - або бізнес, або громадські рухи, або відвідини громадянина Польщі. Якщо в тебе є там родичі - найпростіший варіант - попросити їх зробити тобі запрошення, з яким ти підеш в консульство. Ще потрібно підтвердження твоєї платоспроможності на період перебування в Польщі. Однак, якщо родичі напишуть в запрошенні, що вони забезпечують тобі проживання та утримання - питання знімається. Ну і ще потрібно медичну страхівку на той період, на який ти просиш візу - наприклад - на 90 днів перебування на протязі 365 днів. Ніби все, що згадав.
Екіпаж № 21 «Летючий голландець» - Power Red Opel Astra H Hand Made (с)
Учасник пробігів
2/21, 5/21, 9/21, 10/21, 14/21

Запрошую до Львова! :-)

Изображение
Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Польща

Сообщение majk »

Rostyslav писал(а): Коли їдеш?
І куди?
Збираюсь в Варшаву 9.03 на одну-дві ночі по шопінг візі - ціль поїздки використати візу і отримати чек на наступну мульти :D
А взагалі є 4 дні вихідних, хочу використати з користю, нажаль ні у нас, ні у друзів з якими їдемо не має можливості на всі 4 вихідних залишити дітей, а для маленьких дітей на мою думку там немає що робити.
В планах погуляти по вечірній Варшаві, і пошукати кемпінгову палатку :D
8/87
Изображение
Guest
Сообщения: 0
Зарегистрирован: 14 янв 2010, 16:18

Re: Польща

Сообщение Guest »

маю питання по Польщі:

1. Дорога є через Львів (на Краків і Варшаву) і через Луцьк (Ковель). на Хельм і Варшаву. Хочу спробувати цей варіант. Питання, як там дороги до кордону? чи всі їдуть через Львів?

2. Я припускаю, що якщо їхати у Варшаву, то там буде платна дорога. Які там ціни і як то оплатити? може десь писалось на авто-сайтах? Підкажіть.

3. Перетин польського кордону на авто. Нюанси. Поляки сильно довго тримають і обшукують машину? скільки реально часу піде.. типу 2-3 год чи 10 годин?
Ще якісь нюанси є?

P.S права в мене заламіновані... буду міняти на пластикові. (вірно?).
Gvozdi4ka
Модератор
Сообщения: 768
Зарегистрирован: 01 фев 2010, 09:52

Re: Польща

Сообщение Gvozdi4ka »

ItaloManiak писал(а):
1. Дорога є через Львів (на Краків і Варшаву) і через Луцьк (Ковель). на Хельм і Варшаву. Хочу спробувати цей варіант. Питання, як там дороги до кордону? чи всі їдуть через Львів?
17 апреля ехали в Краков через Львов. До Львова, из Киева, дорога отличная. Далее до границы терпимая, мы сильно не спешили, 100 км/ч на дороге до границы держали уверенно.
ItaloManiak писал(а):2. Я припускаю, що якщо їхати у Варшаву, то там буде платна дорога. Які там ціни і як то оплатити? може десь писалось на авто-сайтах? Підкажіть.
Не знаю как на Варшаву, но до Кракова дорога бесплатна. В целом, по Польше, оплата дорог через турникеты. Около 18 злотых за участок дороги. Например доехать из Германии до Кракова, через Вроцлав, стоило нам около 50 злотых.
ItaloManiak писал(а):3. Перетин польського кордону на авто. Нюанси. Поляки сильно довго тримають і обшукують машину? скільки реально часу піде.. типу 2-3 год чи 10 годин?
Ще якісь нюанси є?
Все индивидуально :) Как уже говорила, мы в Польшу въезжали 17 апреля. На все про все ушло около 2,5 часов. При том, что 2 часа простояли на укр. стороне и 30 мин на польской.
Коллега ехал на пять дней раньше, простоял на грунице 7 часов, 5 часов у нас и 2 часа у поляков.

Когда ехали назад, возвращались опять таки через Польшу, то на польской стороне простояли 2 часа, Украину прошли за 15 минут. Коллега мой, который раньше въезжал в Польшу и следовательно раньше выехал, обратную границу прошел за 15 минт (обе стороны).

Машину особо не досматривали. Когда ехали туда поляки решили нашу машинку с собакой посмотреть. Нам уже штампы в паспорта поставили и тут поляк к нам подходит и просит машину отогнать на отдельную полосу. Зарегистрировали нас в какой то программе, в каких то журналах ... привели собаку. Собака ноль эмоций. В общем, почухали мы еще собаку за ухо, добрые поляки отдали мне ее поводок и разрешили вокруг машины поводить :)))

На обратном пути на нашей стороне открыли багажник, посмотрели что там бардак из сумок и попросили закрыть :)
ItaloManiak писал(а):P.S права в мене заламіновані... буду міняти на пластикові. (вірно?).
Аналогичные права и у нас, точнее у Мужа, у меня уже пластиковые. Ничего не меняли, права никому не показывали. Из документов просят лишь "зеленку" (грин карту) и тех.паспорт на машину + паспорта.
Guest
Сообщения: 0
Зарегистрирован: 14 янв 2010, 16:18

Re: Польща

Сообщение Guest »

Gvozdi4ka

ого, дякую.

тобто реально застрягти на 7-8 год. значить треба брати бутерброди.... бо я думав вночі проходити, щоб менше машин було. Але крім мене ще таких тоже багато розумних буде..:)
Ответить

Вернуться в «Планирую поездку в Европу, подскажите...»