Львів - 28-30 квітня 2011р. - проживання

Здесь мы обсуждаем вопросы по нашему пятому автопробегу

Модераторы: VAPILA, Oleg (RedFox), Конфетка

Аватара пользователя
disham
Участник пробега
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 28 сен 2011, 09:38
Телефон: 0955О3О543
Откуда: Харьков
Контактная информация:

Re: Львів - 28-30 квітня 2011р. - проживання

Сообщение disham »

ребята, подскажите где лучше бронировать, в Кмеллере или Аквариусе, и как там, понравилось-не понравилось,
как до центра Львова добираться..
нам нужно забронировать на две ночи(один день),
пол-дня отдохнуть после дороги и потом до вечера Львов посмотреть. транспорт городской до какого времени ходит? в общем плюсы-минусы.
Единая Страна!
Аватара пользователя
Rostyslav
Пятикратный участник пробега
Сообщения: 186
Зарегистрирован: 20 май 2010, 11:04
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Львів - 28-30 квітня 2011р. - проживання

Сообщение Rostyslav »

Оскільки я НЕ ПРОЖИВАВ в жодному з готелів, то маю в цьому питанні лише дорадчий голос. :)
Питати треба в тих хто проживав...
В принципі Кмеллер має кілька переваг, але не таких, щоб відмовлятися від Акваріусу взагалі.
Наприклад, Кмеллер знаходиться на самому вїзді в Брюховичі зі сторони Львова - доїзд ближчий, простіший і кращий по стану доріг в Брюховичах (хоча де вони зараз добрі :( ).
Ще одне - "травневі свята" - це ВИСОКИЙ львівський сезон.
Тому я б почав з того, що перевірив НАЯВНІСТЬ місць в готелях. Всі необхідні для цього корординати я викладав в темі.
Щодо розкладу транспорту - не готовий сказати, але я б розглядав 2 варіанти.
1) Туди (до Львова) - громадським - завидна, ще не змучені, майже як екскурсія... Назад - таксі - для приїзджаючих до Львова з міст "більше мільйона" ціни на таксі не виглядають страшними.
2) Туди і назад - власною машиною, яку можна поставити в центрі міста на стоянку під охороною.
Якось так...
З.І. Якщо є питання - пишіть :)
Екіпаж № 21 «Летючий голландець» - Power Red Opel Astra H Hand Made (с)
Учасник пробігів
2/21, 5/21, 9/21, 10/21, 14/21

Запрошую до Львова! :-)

Изображение
Аватара пользователя
disham
Участник пробега
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 28 сен 2011, 09:38
Телефон: 0955О3О543
Откуда: Харьков
Контактная информация:

Re: Львів - 28-30 квітня 2011р. - проживання

Сообщение disham »

Rostyslav писал(а):Оскільки я НЕ ПРОЖИВАВ в жодному з готелів, то маю в цьому питанні лише дорадчий голос. :)
Питати треба в тих хто проживав...
В принципі Кмеллер має кілька переваг, але не таких, щоб відмовлятися від Акваріусу взагалі.
Наприклад, Кмеллер знаходиться на самому вїзді в Брюховичі зі сторони Львова - доїзд ближчий, простіший і кращий по стану доріг в Брюховичах (хоча де вони зараз добрі :( ).
Ще одне - "травневі свята" - це ВИСОКИЙ львівський сезон.
Тому я б почав з того, що перевірив НАЯВНІСТЬ місць в готелях. Всі необхідні для цього корординати я викладав в темі.
Щодо розкладу транспорту - не готовий сказати, але я б розглядав 2 варіанти.
1) Туди (до Львова) - громадським - завидна, ще не змучені, майже як екскурсія... Назад - таксі - для приїзджаючих до Львова з міст "більше мільйона" ціни на таксі не виглядають страшними.
2) Туди і назад - власною машиною, яку можна поставити в центрі міста на стоянку під охороною.
Якось так...
З.І. Якщо є питання - пишіть :)
Дякуємо за допомогу. Ми збирались зупинитись на зворотньому шляху 12-14 травня,
до центра міста будемо добиратись тільки громадським транспортом.
Для нас головне добре відпочити від дороги, щоб було де повечеряти, коли приїдемо, та сполучення простіше з містом.
Що б ви порадили,
в Кмеллері- сподобались чудові відгуки про гостинність господарів,
а Акваріус, здається набагато ближче до зупинок транспорту.
Единая Страна!
Guest
Сообщения: 0
Зарегистрирован: 14 янв 2010, 16:18

Re: Львів - 28-30 квітня 2011р. - проживання

Сообщение Guest »

По моему опыту, снять посуточно квартиру в городе - это гораздо дешевле и удобнее, если основная цель не только отоспаться, но и посмотреть город.
Ответить

Вернуться в «Автопробег №5 Киев-Краков-Прага-Вена (30апреля-9 мая 2011г)»