Національний природний парк "Сколівські Бескиди"

Модератор: Oleg (RedFox)

Аватара пользователя
DedaFilm
Шестикратный участник пробега
Сообщения: 2190
Зарегистрирован: 17 июн 2012, 16:53
Телефон: 0950636776

Національний природний парк "Сколівські Бескиди"

Сообщение DedaFilm » 22 мар 2018, 03:43

Національний природний парк "Сколівські Бескиди"

https://www.karpaty.info/ua/uk/lv/sk/sk ... s/beskydy/

Створений у 1999 році
Загальна площа 35 684 га.
Изображение
Є в Карпатах особливе місце, край мальовничих середньогірських ландшафтів, дрімучих лісів, крутих схилів і диких звірів - Сколівські Бескиди. Тут у лютому 1999 року на площі 35 684 га був створений Національний природний парк “Сколівські бескиди”. Межі парку в основному збігаються з межами природних територіальних комплексів і проходять по вододільними хребтами та руслами річок. До парку повністю або частково увійшли кілька раніше створених заповідних територій: лісовий заказник загальнодержавного значення "Сколівський", ландшафтні заказники загальнодержавного значення "Зелемінь" (частково) та місцевого значення "Майдан", заповідні урочища "Дубинське", "Сопіт", "Журавлине".

Клімат тут м'який, помірно теплий і вологий. Зима з частими відлигами, температура коливається у межах від 0 до + 5 °С. Середня температура січня - 4,5-6 °С, липня +15,6-18,0 °С

У ґрунтовому покриві переважають бурі гірсько-лісові, дуже щебенисті ґрунти, сприятливі для росту досить численних видів, з яких лише судинних рослин налічується близько 600 видів (понад третина флористичного багатства Карпат).
Изображение
Видеоотчёты о пробегах здесь: https://www.youtube.com/user/dedafilm/v ... &flow=grid

Вернуться в «Украина»