Післякарантинний автотуризм 2020

Здесь мы рассказываем друг другу о новых планируемых мероприятиях

Модераторы: Oleg (RedFox), usb

Правила форума
Любой турист может разместить тут план своего путешествия и искать компанию на этом форуме, это приветствуется. Организаторы "Автотуризма без границ" несут ответственность только за мероприятия нашего движения. Эти мероприятия в этом разделе анонсируют пользователи Vapila и Grechanka.
Ответить
Lemberg
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 21 июл 2019, 18:39
Телефон: +380503718238

Післякарантинний автотуризм 2020

Сообщение Lemberg »

Враховуючи закриті кордони на цей рік, принаймі до осені, думаю, актуально будуть поїздки по рідній неньці))). Я, якось більше по закордонам шастав, а тут така нагода. )))). Та і вартість пального поки трохи тішить.
Я завжди хотів проїхати зі Львова до Одеси, серез Умань, заскочити в Асканію, а потім через Київ на Чернвгівщину. Там поруч Тростянець, Ьатурин. Всюди бував, але давно і наскоками. Може щось цікаве і ін місцинах є.

Зі своєї сторони можу запропонувати організувати маршрути по Карпатах і Закарпаттю. Знаю масу туристичних і не дуже місць.
Для прикладу: львів- водоспад камянка-форт тустань-шашлик в східниці))-львів
Львів—водоспад- лумшори чани- виїзд на полонину Руну- воєводино- 2-3 мальовничі водоспади глибоко в горах- ужгород- термали- вино)))). Хоча термали в закарпатті дорогуваті.

Напрямки через ІваноФран область. Є маршрути з лайтовим оффроудом, з запущеними лісовими дорогами. Наприклад з заїздом в Дземброню, похід на Чорногорський хребет.
За Синєвир знають всі, а за Колочаву? З греблею? Дуже гарно. Знаю декілька нетуристичних доріг по горах, але тре вище авто. Ну і тд.

Я їжджу часто, благо локація позволяє. Якщо буде цікаво пишіть. Люблю гори....
Аватара пользователя
Spacewalker
Звеньевой
Сообщения: 530
Зарегистрирован: 24 янв 2015, 22:30

Re: Післякарантинний автотуризм 2020

Сообщение Spacewalker »

Через Ивано-Франковскую область это уже хард оффроад :-)
Изображение
Lemberg
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 21 июл 2019, 18:39
Телефон: +380503718238

Re: Післякарантинний автотуризм 2020

Сообщение Lemberg »

Якщо нікуди не звертати з траси, то терпимо :-):
Ответить

Вернуться в «Анонсы туристических мероприятий»