Рации: использование в дороге

Здесь мы обсуждаем вопросы, связанные с передвижением на автомобиле и его экипировкой

Модераторы: Oleg (RedFox), usb

Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Рации: использование в дороге

Сообщение majk »

saygon писал(а): Как с рацией придумать... пока не знаю :shock: Может найду решение.
Більшість рацій мають вхід на гарнітуру, а далі... Я знаю 3 варіанта (думаю є більше):
1. Проста гарнітура - кнопка суміщена з мікрофоном і простий навушник, на мій погляд для машини не погано, але для мотоцикла ... не пробував :D
2. Гарнітура з 2-а проводами - воздухопровід в вухо як в спецслужбах :D , досить удобно, а кнопка виносна - переважно з кріпленням на палець. Мікрофон має кріплення "крокодильчик", яким кріпиться до одягу в районі шиї. Користуюсь для катання на лижах, мені зручно.
3. Ларингофон - як в спецназу :mrgreen: мікрофон прилягає до шиї, що збільшує чутливість. Навушник/кнопка, як в п.2. Ніколи в руках не тримав. Мені здається цей варіант повинен Вам підійти.
Переважно такі гарнітури призначені для більш специфічних рацій, але в більшості випадків їх не складно перепаяти - замінити роз'єм, добавити резистор в залежності від моделі Вашої рації.
Якщо цікавить можу викласти реальні фото перших двох гарнітур, третьої не маю.

А взагалі на "вкус и цвет ... Интернет большой" :D
Вложения
Ларінгофон
Ларінгофон
kenlar2.jpg (31.34 КБ) 2764 просмотра
Двух провідна гарнітура
Двух провідна гарнітура
DSC09058.jpg (10.26 КБ) 2764 просмотра
Проста гарнітура
Проста гарнітура
DSC09056.jpg (14.04 КБ) 2764 просмотра
8/87
Изображение
saygon
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 17:47

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение saygon »

majk писал(а): Більшість рацій мають вхід на гарнітуру, а далі... Я знаю 3 варіанта (думаю є більше):
1. Проста гарнітура - кнопка суміщена з мікрофоном і простий навушник, на мій погляд для машини не погано, але для мотоцикла ... не пробував :D
2. Гарнітура з 2-а проводами - воздухопровід в вухо як в спецслужбах :D , досить удобно, а кнопка виносна - переважно з кріпленням на палець. Мікрофон має кріплення "крокодильчик", яким кріпиться до одягу в районі шиї. Користуюсь для катання на лижах, мені зручно.
3. Ларингофон - як в спецназу :mrgreen: мікрофон прилягає до шиї, що збільшує чутливість. Навушник/кнопка, як в п.2. Ніколи в руках не тримав. Мені здається цей варіант повинен Вам підійти.
Переважно такі гарнітури призначені для більш специфічних рацій, але в більшості випадків їх не складно перепаяти - замінити роз'єм, добавити резистор в залежності від моделі Вашої рації.
Якщо цікавить можу викласти реальні фото перших двох гарнітур, третьої не маю.

А взагалі на "вкус и цвет ... Интернет большой" :D
Спасибо! Очень интересно!
Я не шарю в электронике :oops: Наверное перед тем, как размышлять над гарнитурой нужно знать модель рации, которая выдается при поездке? Или это не важно?
Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение majk »

saygon писал(а): Спасибо! Очень интересно!
Я не шарю в электронике :oops: Наверное перед тем, как размышлять над гарнитурой нужно знать модель рации, которая выдается при поездке? Или это не важно?
Важливо, щоб знатий схему, роз'єм і т.д. Тут підказати не можу - цих рацій ще не бачив. Є варіант купівлі власної раціїї, яка Вас буде влаштовувати і мати необхідний діапазон частот. Якщо я правильно зрозумів в пробігах використовую PMR http://ru.wikipedia.org/wiki/PMR діапазон - розрізнити дуже просто рація має тільки 8 каналів. Все що більше, дуже часто є в продажу американські 22канали, заборонено використовувати в Україні та Європі. І потужність повинна бути до 0,5Вт.
8/87
Изображение
saygon
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 17:47

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение saygon »

majk писал(а): Важливо, щоб знатий схему, роз'єм і т.д. Тут підказати не можу - цих рацій ще не бачив. Є варіант купівлі власної раціїї, яка Вас буде влаштовувати і мати необхідний діапазон частот. Якщо я правильно зрозумів в пробігах використовую PMR http://ru.wikipedia.org/wiki/PMR діапазон - розрізнити дуже просто рація має тільки 8 каналів. Все що більше, дуже часто є в продажу американські 22канали, заборонено використовувати в Україні та Європі. І потужність повинна бути до 0,5Вт.
Понял, спасибо )
Аватара пользователя
Snayper
Модератор
Сообщения: 676
Зарегистрирован: 07 мар 2011, 18:40
Телефон: 0673716080
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение Snayper »

Я постоянно пользуюсь гарнитурой, наушник и ларингофон, а кнопка на липучке на большом пальце. Очень удобно, и руки всегда свободны , даже во время передачи сигнала. Подобрать очень легко, приходишь на рынок показываешь радейку , продавцы сами всё подберут. Есть такие штуки и с блютузом и в шлем монтируются.
Экипаж 5/52 , 6/50, 9/50 ,10/50, Hyundai Tucson 2.0 ГБО 4WD MT Silver **5177** , TUCSON Club UA
Изображение
saygon
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 14 дек 2011, 17:47

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение saygon »

Snayper писал(а):Я постоянно пользуюсь гарнитурой, наушник и ларингофон, а кнопка на липучке на большом пальце. Очень удобно, и руки всегда свободны , даже во время передачи сигнала. Подобрать очень легко, приходишь на рынок показываешь радейку , продавцы сами всё подберут. Есть такие штуки и с блютузом и в шлем монтируются.
:D Приветствую тушкановода! Спасибо! Я уже порылся в Инете, трохи знаний прибавилось. Наверное, куплю себе PMR-ку сразу с гарнитурой. Пригодится.
Но, скорее, ближе к выезду. Сперва надо мот потюнинговать. ;)
Аватара пользователя
Snayper
Модератор
Сообщения: 676
Зарегистрирован: 07 мар 2011, 18:40
Телефон: 0673716080
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение Snayper »

saygon писал(а):
Snayper писал(а):Я постоянно пользуюсь гарнитурой, наушник и ларингофон, а кнопка на липучке на большом пальце. Очень удобно, и руки всегда свободны , даже во время передачи сигнала. Подобрать очень легко, приходишь на рынок показываешь радейку , продавцы сами всё подберут. Есть такие штуки и с блютузом и в шлем монтируются.
:D Приветствую тушкановода! Спасибо! Я уже порылся в Инете, трохи знаний прибавилось. Наверное, куплю себе PMR-ку сразу с гарнитурой. Пригодится.
Но, скорее, ближе к выезду. Сперва надо мот потюнинговать. ;)
PMR лучше взять какую нибудь 5-ти ватку, она и на любую частоту подстроится.
Экипаж 5/52 , 6/50, 9/50 ,10/50, Hyundai Tucson 2.0 ГБО 4WD MT Silver **5177** , TUCSON Club UA
Изображение
Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Знакомство с новичками!

Сообщение majk »

Snayper писал(а):
saygon писал(а):
Snayper писал(а):Я постоянно пользуюсь гарнитурой, наушник и ларингофон, а кнопка на липучке на большом пальце. Очень удобно, и руки всегда свободны , даже во время передачи сигнала. Подобрать очень легко, приходишь на рынок показываешь радейку , продавцы сами всё подберут. Есть такие штуки и с блютузом и в шлем монтируются.
:D Приветствую тушкановода! Спасибо! Я уже порылся в Инете, трохи знаний прибавилось. Наверное, куплю себе PMR-ку сразу с гарнитурой. Пригодится.
Но, скорее, ближе к выезду. Сперва надо мот потюнинговать. ;)
PMR лучше взять какую нибудь 5-ти ватку, она и на любую частоту подстроится.
Але заборонена як Європі так і в Україні - тільки на свій страх і ризик, хоча більшість так і роблять. Я не виключення. :mrgreen:
Без ліцензії дозволено PMR до 0,5 Вт, LPD до 0,01 Вт - все що виходить за межі дапазона або потужності потребує дозволу.
8/87
Изображение
Аватара пользователя
Snayper
Модератор
Сообщения: 676
Зарегистрирован: 07 мар 2011, 18:40
Телефон: 0673716080
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Рации: использование в дороге

Сообщение Snayper »

Они все настраиваемые по мощности , так что хош уменьши , не хош работай как есть . Меня ни разу не дёрнули.
Экипаж 5/52 , 6/50, 9/50 ,10/50, Hyundai Tucson 2.0 ГБО 4WD MT Silver **5177** , TUCSON Club UA
Изображение
Аватара пользователя
majk
Участник пробега
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 18 окт 2011, 16:25
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Рации: использование в дороге

Сообщение majk »

Snayper писал(а):Они все настраиваемые по мощности , так что хош уменьши , не хош работай как есть . Меня ни разу не дёрнули.
Вони то настроюються, але де гарантія що ти будеш користуватись меншою потужністю? Тому беруть по технічним характеристикам. До мене також ніколи ніхто не чіпався за це, але факт норми є.
Я на свій страх і ризик користуюсь 7Вт, але на границі ховаю. :mrgreen:
8/87
Изображение
Ответить

Вернуться в «Подготовка авто»